3 adayı kim oldu?

Tansiyonun tavan yaptığı oylamada Mustafa Kemal 7, Yunus Emre ise 4 oy aldı. Böylece bu haftanın 3. eleme adayı Mustafa Kemal oldu.

Adayı

3 eleme adayı kim?

Survivor'ın 3. ve 4. eleme adayları 24 Ocak tarihli bölümde belli oldu. Üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının Ada Konseyi oylaması sonunda, Aleyna üçüncü gitme adayı seçildi.

1 eleme adayı kim oldu?

Böylece Survivor'da 1. eleme adayı Yaman oldu. 3 yarışmacının daha belli olmasının ardından düello eşleşmeleri yapılacak.

3 ve 4 eleme adayı kim oldu?

Üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının Ada Konseyi oylaması sonunda, Aleyna üçüncü gitme adayı seçildi. Performans birincisi olan Osman Can ise dördüncü adayı söyleyerek, Chaby'nin ismini verdi.

9 Mayıs eleme adayı kim oldu?

Su parkurundaki dokunulmazlık mücadelesini kırmızı takım kazanırken, mavi takımda ise eleme potasına Asena girdi. Survivor'da haftanın diğer eleme adayları Ertuğ, Buse ve Kürşat olarak seçilmişti.

4 Nisan eleme adayı kim oldu?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da takımlar haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kazanan takımın ayrıca akşam yemeği alacağı zorlu oyunda mücadelenin galibi ünlüler takımı olurken; gönüllüler takımında yapılan konseyde ise Survivor eleme adayı Alper Rende oldu.

6 Haziran eleme adayı kim oldu?

Kıran kırana yarışın ekranlara geldiği oyunda rakiplerini eleyen Özgür ve Yusuf finalde karşılaşırken, kolyenin sahibi Yusuf oldu. Ada konseyinde bireysel dokunulmazlığı kazanan Yusuf bir yarışmacıyı eleme adayı olarak seçti.

13 Eylül potaya kim gitti?

Dokunulmazlığı kazanan isim Sergen oldu. Sergen eleme adayı olarak Gamze'nin ismini söyledi. Takım oylamasında ise Dilara ve Ayaz'ın ismi ön plana çıktı. Oylamanın sonucunda Dilara bir diğer gitme adayı oldu.

23 Aralık potaya kim gitti?

Deniz mahsülü hazırlayan Barbaros ve Sergen'den başarılı tabağa imza atan isim Barbaros oldu. Sergen ise haftanın 4. eleme adayı oldu.

2 Mayıs eleme adayı kim oldu?

Böylece bu haftanın Survivor eleme adayları; Barış, Ertuğ, Aziz ve Cansu olarak belirlendi.

Survivor Asena elendi mi?

Yapılan oylama sonucunda en az sms oyu alan Asena Survivor'dan elenen isim oldu. ASENA DEMİRAĞ KİMDİR? 1997 doğumlu olan Asena Demirbağ, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi BESYO bölümünden mezun oldu.

3 Haziran eleme adayı kim oldu?

Survivor eleme adayı yapılan konseyin ardından belli oldu. Haftanın ilk eleme adayı Mavi takımdan Hikmet oldu.

30 Mayıs eleme adayı kim?

Kırmızı takımda dokunulmazlığı kazanan isim Adem oldu. Kırmızı takım eleme adayı olarak Batuhan ve Sema'nın adını yazdı.

1 Mayıs eleme adayı kim oldu?

Yapılan oylama sonucu potaya Aziz girdi. Survivor'da haftanın diğer eleme adayları Barış ve Ertuğ olarak seçilmişti.

5 Ekim potaya kim gitti?

Kırmızı takımda daha sonra ise haftanın ikinci eleme adayını belirlemek için oylama yapıldı. Dilara'nın son yazdığı isimle potaya giren ikinci yarışmacı Azize oldu. Böylece MasterChef'te ilk eleme adayları Tahsin ve Azize seçildi.

1 Mayıs potaya kim girdi?

Yapılan oylama sonucu potaya Aziz girdi. Survivor'da haftanın diğer eleme adayları Barış ve Ertuğ olarak seçilmişti.

4 Ekim potaya kim gitti?

Köz tadının yemeklere geçmesini isteyen şefler gecenin en iyi tabağı olarak Azize'yi seçti. Azize kırmızı takımda dokunulmazlığı üst üste iki gün kazandı ve bu hafta eleme adayı olarak Kerem ismini söyledi. Takım oylamasına göre eleme adayı olan isim ise Tanya oldu.

3 ceketi kim aldı?

Tahsin toplamda 50 puan alarak MasterChef'te ilk ceketin sahibi oldu. Barbaros şeflerden toplamda 46,5 puan alarak ceketi kazanan ikinci isim oldu. Toplamda 53 puan alarak 3. ceketin sahibi olan yarışmacı Esra oldu.

7 Haziran adaya kim veda etti?

Heyecan dolu gecenin sonunda Yusuf bir kez daha dokunulmazlığı kazandı. Ada konseyinde ise Yusuf eleme adayı olarak Osman Can'ın ismini verdi.