5 Nisan kim elendi?

https://www.youtube.com/watch?v=aOh5Vsw6A3Q

Survivor'da elenen isim, dün akşam dokunulmazlık oyununun sonunda gerçekleşen eleme konseyi neticesinde Ardahan oldu.

Elendi

23 Şubat Kim Elendi?

Bu hafta takım arkadaşları tarafından potaya gönderilen yarışmacılar Elanur, Barış, Tunga, Fatih, Batuhan olarak belirlenmişti. 23 Şubat Perşembe akşamı yapılan ada konseyinde Murat Ceylan Survivor'dan elenen yarışmacının Tunga olduğunu açıkladı.

1 Haziran Kim Elendi?

Acun Ilıcalı, heyecan dolu gecede Survivor SMS oy sonuçlarını açıkladı. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Asena oldu.

25 Eylül Kim Elendi?

Birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan eleme gecesinde hangi yarışmacının elendiği merak konusu oldu. Jüri değerlendirmeleri sonucunda elenen isim Vural oldu.

24 Haziran Kim Elendi?

Yapılan eleme konseyinde en az SMS oyunu alan Nagihan Karadere elendi.

23 Ekim kim elendi?

3 kişilik son eleme oyununda ise yarışmacılar, Danilo Şef'in tarifi olan Raviolone'yi en iyi şekilde yapmak için savaştı. İkinci etabın sonunda eleme adaylarının hazırlamış olduğu yemeklerin tadımı yapıldı. Yapılan tadım sonrası şeflerin verdiği karara göre, MasterChef Türkiye'de elenen beşinci isim Atike oldu.

16 Ekim de kim elendi?

Şeflerin değrelendirmesinin ardından MasterChef Türkiyr yarışmasından elenen isim Yekaterina oldu.

16 Ekim kim elendi?

3 kişilik son eleme oyununda ise yarışmacılar, Mehmet Şef'in tarifi olan 'Ördek Sirit'i en iyi şekilde yapmak için savaştı. İkinci etabın sonunda eleme adaylarının hazırlamış olduğu yemeklerin tadımı yapıldı. Yapılan tadım sonrası şeflerin verdiği karara göre, MasterChef Türkiye'de elenen dördüncü isim Çağatay oldu.

6 Ağustos’ta Kim Elendi?

Gecenin sonunda ise finale Mert ve Berker kaldı. Şeflerin değerlendirmesi ile MasterChef All Star'dan elenen isim Berker oldu.

1 Ekim kim elendi?

Şurada Paylaş! MASTERCHEF'TE ELENEN İSİM! MasterChef'te 1 Ekim akşamı elenen yarışmacı 2018 yılının şampiyonu Uğur Kardaş oldu.

3 Eylül de kim elendi?

Heyecan dolu gecede Çağatay yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılmak istediğini açıkladı. Böylece bu hafta elenen isim Çağatay oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=phOMli8c8s8