Gökhan Erdem kim?

Erdem, 2013 yılında Tıbbi Onkoloji uzmanı oldu. 2015 yılında GATA Tıbbi Onkoloji Kliniği'nden emekli olarak Liv Hospital Tıbbi Onkoloji Kliniğinde çalışmaya başladı. 2019 yılında profesör oldu ve halen Liv Hospital Tıbbi Onkoloji Kliniğinde görev yapmaktadır.

Demirel
gökhan

Doç Dr Gökhan Demiral kimdir?

2010 – 2012 yılları arası Yusufeli Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevi yapan Demiral, 2012 'nin Kasım ayından itibaren Ardahan İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevini yürütmektedir. Op. Dr. Gökhan Demiral evli ve 1 çocuk babasıdır.

Dr Gökhan Demir kaç yaşında?

Osman Gökhan DEMİR 1965 Yılında İstanbulda doğmuştur.1989 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra İç Hastalıkları ve tıbbi Onkoloji eğitimini Cerrahpaşa tıp fakültesinde tamamlamıştır.1999 yılında aynı fakültede Doçent,2007 yılında Profesör ünvanı almıştır.1989 yılında Almanya Köln üniversitesinde 1999- …

Sinan Erdem eşi kimdir?

Süheyla Hanım ile evlendi Ziya ve Zeynep adından iki çoçuğu oldu. Sİnan Erdem karaciğer kanseri yüzünden 23 Temmuz 2003'te, Paris, Fransa'da vefat etmiştir.

Arzu Erdem ne iş yapar?

Arzu Erdem (d. 10 Şubat 1970, Heilbronn, Almanya), Türk siyasetçi. Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem İstanbul milletvekilidir.

Faruk Erdem ne iş yapıyor?

Hâlen Takvim Gazetesi'nde Ekonomi Müdürü olarak görev yapan Faruk Erdem aynı zamanda Sabah ve Yeni Asır gazetelerinde köşe yazarlığı yapmakta, A Haber televizyon kanalında her sabah ekonomi gündemini yorumlamaktadır.

Süleyman kalca kimdir?

Süleyman Kalcan Genel Cerrahi uzmanıdır. Paratiroid Kanseri, Hipotiroid, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Meme koruyucu cerrahi, Endoskopi, Gastrik bypassMeme koruyucu cerrahi, Endoskopi, Gastrik bypass hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof Dr Gökhan Kurt hangi hastanede?

Prof. Dr. Gökhan KURT – TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi.

Talip Başak Kimdir?

Talip Başak Genel Cerrahi uzmanıdır. Robotik Cerrahi, Karaciğer Büyümesi, Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç Dr Gökhan Özdemir hangi hastanede?

Gökhan Özdemir Hangi Hastanede Çalışmaktadır? Uzm. Dr. Gökhan Özdemir Medicana Sağlık Grubu'na ait MEDICANA KADIKÖY hastanesinde çalışmaktadır.

Doç Dr Gökhan Okan hangi hastanede?

Kariyerimde Yeni Bir Dönem. 20.08.2023 tarihi itibarıyla İstanbul Aydın Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Dalı profesör kadrosuna atandım. Akademik hayatıma profesör olarak devam edecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Selen Erdem kac yasinda?

Merhaba ben Selen erdem 36 yaşındayım.

Murat Erdem kaç yaşında?

Murat Erdem; 1975 yılında Ankara'da doğdum.

Faruk Erdem kaç yaşında?

1983 yılında Ankara'da doğdu.

Zeki Erdem kimdir nerelidir?

Erzurum`un Horasan ilçesinde dünyaya gelen ZEKİ ERDEM İlkokulu köyde, ortaokul ve liseyi İzmir`de okudu. sahneye çıkmaya başladı. fabrikasında işçi olarak çalışmaya başladı. Bir yanda fabrika hayatı bir yanda müzik ve sahne hayatını bir arada sürdürdü.

Faruk Erdem ne mezunu?

Ertem, finans ve iktisat alanlarında yüksek lisans ve doktorasını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamlamıştır.

Mine Kalca kimdir?

28 yıldır Adnan Oktar'ın grubunda yer alan Mine Kalça'nın örgüt içinde 'İmam bacılar' üyelerinden olduğu öğrenildi. Adnan Oktar örgütün üyelerine yönelik gerçekleştirilen görev dağılımını yapan kişinin Mine Kalça olduğu ortaya çıktı.

Prof Dr Ahmet Pergel kimdir?

Ahmet Pergel Genel Cerrahi uzmanıdır. Mide Kanseri, Hipotiroid, Karaciğer Abseleri alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Gökhan Demir onkolog kimdir?

Dr. Demir Türk Tıbbi Onkoloji Derneği başkanlığını ve mediterian multidiciplinary oncology forum (MMOF)başkanlığın ve Türk Nöroonkoloji Derneği başkanlıklarını yürütmüştür.Halen Kemoterapi Derneği başkanlığını yürütmektedir.

Prof Dr Hakan emmez hangi hastanede çalışıyor?

2004 yılından bu yana Gazi Üniversitesi Gamma Knife Radyocerrahi Merkezinde çalışmaktadır.

Fettah Eren kimdir?

Doç. Dr. Fettah Eren Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanıdır. EMG (Elektromiyografi ), EEG, Myastenia Gravis alanlarında hizmet veriyor ve Demans tedavisi, Gon blokajı, Huzursuz bacak sendromu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm Dr Serkis barış kimdir?

1953 Kastamonu doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasın Cildiye Uzmanı olarak Şişli Etfal Hastanesinden almıştır.