Okan Holding sahibi kim?

İstanbul'da kurulu bulunan Okan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı olan Bekir Okan, Formula 1 yakınlarında 150 dönümlük arsalarına sonbaharda kampüs temelini atacaklarını söyledi.

Okan

Okan Holding sahibi nereli?

Daha 3 yaşındayken babasını kaybeden Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan, o dönemleri, “Gaziantep Nizip'te çok kalabalık bir aile içinde büyüsem de 'babasızlık' bende çok büyük etki bıraktı.

Okan Holding ne iş yapar?

Okan Holding, faaliyetlerini inşaat alanında OKAN İNŞAAT ile sürdürmekte olup, 80'li yıllarda Türkiye'nin dışa açılma politikası kapsamında üzerine düşeni gerçekleştirerek dış ticaret, gıda, tekstil, turizm sektörlerinde yatırımlarına başlamış ve bu yatırımlarını uluslararası platforma da taşımıştır.

Bekir Okan kaç çocuğu var?

ÖMER, Işıl ve Can adında 3 çocuğu bulunan Bekir Okan, Türkiye'de bir ilke daha imza atmaya kararlı.

Bekir Okan ne iş yapar?

Kazakistan'daki inşaat ve turizm yatırımlarının yönetim kurulu başkanlığını yürüten Bekir Okan'ın oğlu Ömer Okan “Artık yerel bir Kazak firması olduklarını” belirtiyor. Okan Grubu'nun Kazakistan'da gıdadan inşaata, turizmden bankacılığa kadar uzanan 7 şirketi bulunuyor.

Ömer Okan Kimdir?

Fenerbahçe'nin Başkan Adayı Ali Koç'un listesinde Okan Holding'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gaziantepli Ömer Okan yer alıyor. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan'ın oğlu olan Ömer Okan, koyu Fenerbahçeliliği ile biliniyor.

Okan Holding sahibi kim?

ATALARIMIZIN VATANI: Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan, Kazakistan'daki yatırımlarının gerekçesini, “İlki Kazakistan bizim atalarımızın vatanı, ikincisi Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev'in akıllı ve başarılı yönetiminde ekonomisinin gelişerek büyümesi” sözleriyle anlattı.

Ömer Okan Kimdir?

Yabancı Dil: İngilizce Görevi: Yatırım, Projeler ve Gayrimenkuller; Eğitim Kurumları ve Eğitim Tesisleri Yardımcısı İş Adamı Ömer Okan, Okan Gayrimenkul Proje Geliştirme A.Ş'nin ve Okan Eğitim Kurumları A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Okan Holding sahibi kim?

Okan, "Üretimde Atılım için Türkiye-Çin İşbirliği" zirvesine katıldı.

Hüseyin Okan Kimdir?

Hüseyin Okan Merzeci (d. 16 Haziran 1939 Mersin – ö. 20 Ekim 1997) Türk siyasetçi. Mersin'in eski belediye başkanlarından. 6 Haziran 1939'da Mesudiye Mahallesi, 19 Sokak'taki tek katlı evde dünyaya geldi. Ailesi Denizli kökenli olmakla birlikte uzun süre önce Mersin'e yerleşmiştir.