Ozan ödeme ne demek?

Ozan Hakkında

Ödeme geçidi hizmeti, kart saklama, sanal POS, fiziki POS, linkle veya karekodla ödeme alma ve Ozan SuperApp Business gibi birçok hizmeti sağlayan Ozan Enterprise kullanıcılarına güvenli, kolay ve hızlı ödeme alma hizmetini uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Yönetim
ozan

Ozan SuperApp kime ait?

Ozan Özerk (d. 1979, Lefkoşa) Norveçli girişimcidir. OpenPayd, EMBank, Ozan SuperApp ve Eurotrader gibi fintech şirketlerinin kurucusudur.

Ozan Süper Card nedir?

Ozan SuperCard: Ön Ödemeli Kart

Ozan SuperCard bir ön ödemeli karttır. Hesabına yüklediğin kadar harcama yapabilir ve daima harcamalarını takip edebilirsin. Ozan SuperApp'in İndir ve SuperCard'ını Kullanmaya Hemen Başla!

Ozan SuperApp kaç yaş?

13 yaş ve üzeri herkes Ozan SuperApp hesabı açabilir.

Ömer Suner kimdir?

Ömer Suner, Mart 2020 tarihinden bu yana Ozan Elektronik Para A.Ş.'nin Global CEO'sudur. Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği (ÖDED) kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi olan Suner, aynı zamanda Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) yönetim kurulu üyesidir.

Ozan SuperApp sahibi kim?

Ozan SuperApp de 2018 yılında Dr. Özerk tarafından kurulmuştur. Merkezi Londra'da bulunan ve Türkiye ve AB'de iştirakleri ve ofisleri bulunan Ozan SuperApp, hem bireylere hem de işletmelere finansal çözümler sunan yeni nesil bir fintech şirketidir. Ozan Özerk'in 2018 yılında kurduğu bir başka girişimi de Eurotrader.

Ozan SuperApp ne işe yarar?

Ozan SuperApp sayesinde tüm fatura ödemeleri tek kanaldan yapılabilecek. Kullanıcılar, su, elektrik, telefon ve internet gibi çeşitli faturaların ödemelerini Ozan SuperApp ile rahatlıkla, anında tamamlayabilecek. Üstelik yurt dışı fatura ödemeleri de Ozan SuperApp aracılığı ile yapılabilecek.

Ozan kart ne işe yarar?

Aynı zamanda fiziksel kart oluşturarak finansal hizmetler bir kart ile ilişkilendirebiliyor. Kullanıcılarıyla yakın bir zamanda buluşacak olan Ozan Card sayesinde kullanıcılar, Ozan SuperApp içinde anında sanal kart oluşturarak, tüm online harcamalarında güvenle kullanabilecek.

Ozan SuperCard kaç TL?

Ozan SuperCard'ı satın aldıktan sonra kullanmak tamamen ücretsiz. Herhangi bir ücret ödemezsin.

Sipay ücretli mi?

Sipay'i kullanmak ücretli mi? Sipay'e ücretsiz bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Kayıt ücreti, kurulum ücreti, verimsizlik ücreti, aylık ya da yıllık aidatımız bulunmuyor.

Ozan SuperApp ne zaman kuruldu?

Ozan SuperApp de 2018 yılında Dr. Özerk tarafından kurulmuştur.

Ozan SuperApp hangi bankaya ait?

Artık Ozan SuperCard'ını kullanarak tüm Halkbank ATM'lerinde ücretsiz para çekebilir ve bakiyeni görüntüleyebilirsin. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için artık tek yapman gereken en yakın Halkbank ATM'sini bulmak. Ozan SuperCard'ına para yüklerken de adres yine aynı.

Ozan kart kaç TL?

5 sanal kart sonrası oluşturulan her yeni sanal kart için 29,99 TL ücret alınır. Komisyon oranı kart şemaları tarafından belirlenmektedir, minimum %3'tür. Bir ay içerisinde 15. Başkasının banka hesabına para transferi işlemi sonrasında her işlemden 49,99 TL + %1.99 ücreti alınmaktadır.

Super Card nedir?

Ozan SuperCard: Ön Ödemeli Kart

Ozan SuperCard bir ön ödemeli karttır. Hesabına yüklediğin kadar harcama yapabilir ve daima harcamalarını takip edebilirsin. Ozan SuperApp'in İndir ve SuperCard'ını Kullanmaya Hemen Başla!