Patiswiss helal mi?

Evet. Mamullerimizin hiçbirinde domuz yağı ve katkısı bulunmaz.

Fragmani
patiswiss

Patiswiss alkollü mü?

Alkol ve domuz yağı içermemektedir. Özenli paketlemesi ve şık kutusu ile özel günlerde hediyelik çikolata olarak kullanabilirsiniz.

Patiswiss kim kurdu?

Ankara'da 200 metrekarelik bir pastaneyi satın alarak 30 bin metrekarelik çikolata devine dönüştüren Patiswiss Çikolata Ceo'su Elif Aslı Yıldız, hali hazırda 35 ülkeye ihracat yapıyor. Firma, talebe yetişmek için 5.fabrikasını da açtı.

Patiswiss saglikli mi?

Bu durumda Patiswiss Çikolata, ailelerin kurtarıcısı olacak hem çocukların sevebileceği hem de sağlıklı atıştırmalıklarını sunuyor. Koruyucu, katkı ve renklendirici içermeyen ürünlerde ayrıca rafine şeker ve palm yağı da bulunmuyor.

Patiswiss hangi ülkeye ait?

BİZİM tatlı HİKAYEMİZ

Patiswiss 2004 yılında Ankara'da kurulan ve İsviçreli çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik bir çikolata markasıdır.

Elif Aslı yıldız kim?

Ankara'da sadece 200 m2'lik bir pastane ile işe başlayan Elektrik Elektronik Mühendisi Elif Aslı Yıldız, hayalini kurduğu işi hayata geçirerek 5. fabrikasını kurdu.

Patiswiss ürünlerinde domuz yağı var mı?

Alkol ve domuz yağı içermemektedir.

Elif Aslı Yıldız eşi kimdir?

Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu LinkedIn'de: Karel'in ortaklarından olan sevgili eşim Ali Sinan Tunaoğlu'nun sektörde…

Patiswiss sağlıklı mı?

Şeker İlavesiz Bitter Çikolatalı Çilek Draje, doğal ve sağlıklı bir atıştırmalık seçeneği sunar. Bu drajede, taze ve lezzetli çilekler, önce dikkatlice kurutulur ve ardından yoğun bitter çikolataya batırılır. Üstelik, şeker ilavesiz olarak üretilir, böylece şeker tüketimini azaltmak isteyenler için ideal bir tercihtir.

Patiswıss helal mi?

ÜRÜNLER. 1) Patiswiss Çikolataları helal midir? Evet.

Patiswiss in sahibi kim?

Elektrik elektronik mühendisi olarak sektörün önde gelen firmalarından birinde profesyonel iş yaşamına başlayan Patiswiss Çikolata CEO'su Elif Aslı Yıldız kendisini, her zaman en iyiyi hedefleyen, bunun için çok çalışan biri olarak tanıtıyor.

Patiswiss ne kadar?

Patiswiss Çikolata Sıkça Sorulan Sorular

%36 indirimle Patiswiss Beyaz Çikolata Kaplı Çilek Draje 80 gr 39TL'ye, %36 indirimle Patiswiss Bitter Çikolata Kaplı Çilek Draje 80 gr 39TL'ye, %28 indirimle Patiswiss 100 gr Bitter Çilekli Çikolata Kaplı Draje 45TL'ye sahip olabilirsiniz.

Sinan Tunaoğlu kim?

ALİ SİNAN TUNAOĞLU, halen Karel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır. 1957 yılında doğdu.

Elif Aslı Yıldız kimle evli?

Patiswiss Çikolata Ceo su Elif Aslı Yıldız ve eşi Karel Elektronik sahibi Sinan Tunaoğlu İtalya'da hem iş hem tatil yaptılar..

Lays de domuz yağı var mı?

Merhaba, ürünlerimizin ambalajında da belirtildiği gibi ürünümüzde domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiçbir katkı maddesi yoktur.

Nutella da domuz yağı var mı yok mu?

Nutella dahil olmak üzere tesislerimizde üretilen ürünlerimizin Helal Gıda Sertifikası bulunmaktadır. Helal gıda, İslami kurallara uygun olarak üretilen gıda anlamındadır. Haram olarak belirtilen aşağıdaki ürünlerin harici tüm gıdalar helal olarak kabul edilmektedir: Domuz/domuz eti ve bunlardan üretilen ürünler.

Eti Puf içinde domuz yağı var mı?

Bu durum tüketiciyi bilgilendirme açısından gerekli olan yasal bir zorunluluktur. Sosyal medyada paylaşılan “firmamızın domuz eti kullanımı” konusundaki içerikler gerçeği yansıtmamaktadır. Ürünlerimiz domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiçbir ürünü, ham maddeyi içermez.

Elif Aslı Yıldız hangi okul mezunu?

Atatürk Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümünden mezun oldu.

Elif Yıldız kaç yaşında?

Elif Yıldız, 1974 yılında Antakya'da doğmuştur.

Patiswiss haram mı?

1) Patiswiss Çikolataları helal midir? Evet.