Sedat Erol Kimdir?

Mardin, Şanlıurfa ve Adıyaman illerinde 2009-2015 yılları arasında Türkçe öğretmeni olarak görev yaptı. 2015 yılından beri Adıyaman Üniversitesinde görev yapmaktadır. 2014 yılında Adıyaman Üniversitesinde "Orhan Pamuk'un Romanlarının Tema Bakımından İncelemesi" başlıklı yüksek lisans teziyle bilim uzmanı unvanını aldı.

4e
sedat

Sedat seven kimdir?

Sedat Seven Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus), El Bileği Bağ Yaralanmaları, El Tümörleri alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Sedat neden cezaevine girdi?

Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandı. Ergenekon davalarında "silahlı terör örgütü kurma" suçuyla yargılandı. Kelebek Operasyonu davasının bozulan bölümü yeniden karara bağlandı ve Sedat Peker'e 1 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Böylece hükümlü olduğu süreye 1 yıl 3 ay daha eklendi.

Sedat Sakallı kimdir?

Sedat Sakallı Kardiyoloji uzmanıdır. Akut Akciğer Ödemi, Kalbin Hızlı Atması, Kalp Sıkışması alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Sedat Umur kaç yaşında?

– Merhaba ben Sedat UMUR. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanıyım.1980 yılında Sakarya'da doğdum.

Sedat Aydın Kimdir?

2020 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Hukuk Bölümü Adalet Programını başarı ile bitirmiş olup halen Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Sedatın babası kim?

Orgaznize sut örgütü lideri Sedat Peker, babası Poker Ahmet lakaplı Ahmet Peker'dir.

Sedat Umur hangi hastanede?

Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi kadın doğum uzmanı Dr. Sedat Umur ile röportaj.

Burak Hazine kimdir?

Dünyaya gözlerini açtığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 27 yıl sonra doktor olarak göreve başlayan Burak Hazine, hastalara şifa kaynağı oldu. İstanbul'da, 27 yıl önce dünyaya gözlerini açan Burak Hazine, şimdi doğduğu hastanede şifa dağıtıyor.

Sedat Aydın hangi hastanede?

Dr. Sedat Aydın | Eczacıbaşı Evital.

Sedat boyu kaç?

2020 yılında TV8'de yayınlanan 'Kırmızı Oda' dizisinde 'Can' karakterini oynadı. Oyuncu, 1.75 metre boyunda, 73 kilo ve balık burcudur.

Camdaki kızın Sedat’ın babasının adı ne?

Sedat'ın babasını Tamer Levent canlandırıyor!