Zaimoğlu Holding sahibi kimdir?

1965 Darende doğumlu olan Tayyar Zaimoğlu, 1986 yılında turizm hayatına geçerek kısa süreli turizmle ilgili eğitimler aldı. 1987 yılından 2009 yılına kadar Zaimoğlu Oteli'nin sahibi ve yöneticiliğini yaptı.

Zaimoğlu
kandilde

Abdullah Zaimoğlu kimdir?

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi, Giresun'lu, İ. Ü. İngilizce İşletme, MBA in Finance at N.U.

Zaimoğlu Holding ne iş yapar?

Grup şirketlerinin yönetimsel çatısını oluşturan Zaimoğlu Holding A.Ş., 4 ülkede 9 şirket ve 900 çalışanıyla, uluslararası kaynak sektöründe öncü konumunu koruyor. Holding, mali ve hukuki işler, insan kaynakları, bilgi teknolojileri ve halkla ilişkiler gibi hizmetlerini tüm grup şirketleri için sürdürüyor.

Tayyar Zaimoğlu nereli?

1965 Darende doğumlu olan Tayyar Zaimoğlu, 1986 yılında turizm hayatına geçerek kısa süreli turizmle ilgili eğitimler aldı. 1987 yılından 2009 yılına kadar Zaimoğlu Oteli'nin sahibi ve yöneticiliğini yaptı.

Tayyar Zaimoğlu kimdir?

Çukurova Turistik Otelciler Birliği ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi, TUGEV Mütevelli Heyeti Üyesi, Mutfak Dostları Derneği, Chaine de Rotisseurs Üyesi, Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanlığı ve üyesi, Atlıspor Kulübü, Yelken Kulübü ve birçok Sivil toplum örgütü ve sosyal kulüp üyesi.

Zaim Zaimoğlu kimdir?

Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Eski Başkanı, mevcut yönetimin Yönetim Kurul Üyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek eksi Müdürü, Yüksek Ziraat Mühendisi Zaim ZAİMOĞLU yaşamını yitirdi. Zaimoğlu'nun kallp hastalığından dolayı yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Oerlikon sahibi kim?

Oerlikon Balzers; Avrupa, Kuzey-Güney Amerika ve Asya'daki 35 ülkede 110'un üzerinde kaplama merkezinden oluşan ve dinamik büyüyen bir hizmet ağını işletmektedir. Oerlikon Balzers – Oerlikon Metco ve Oerlikon AM ile birlikte – İsviçre asıllı Oerlikon Group'un (SIX: OERL) Surface Solutions Bölümü'nün bir parçasıdır.

Doğan Zaimoğlu kimdir?

Doğan Zaimoğlu, Ayde Alüminyum AŞ'nin yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır. Ancak, sadece iş dünyasındaki başarısıyla değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle de tanınmaktadır.

IZÜ sahibi kim?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İlim Yayma Vakfı tarafından, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun vakıf yükseköğretim kurumlarına ilişkin hükümlerine tabi bir vakıf üniversitesi olarak 2010 yılında kurulmuştur.

Ece Zaim Hangi üniversite mezunu?

Ece Zaim, 29 Nisan 1988'de İstanbul'da doğdu. Siyaset Bilimi ve Uluslar arasıİlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra, çocukluğundan beri tutkusu olan mutfaktan uzak kalamayacağını düşündü. Mutfak Sanatları Akademisi'nde Chef&Owner programına katıldı ve eğitimini başarıyla tamamladı.