BIME işe nasıl girilir?

BİM'de açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

Alımı
şok

A101 BİM şok Nasıl işe girilir?

İŞKUR kaydı olmayan vatandaşlar ilk olarak kayıt yaptırmak zorunda. İŞKUR kaydı ise oturduğunuz adrese en yakın yerlerdeki İŞKUR merkezlerinden yapılabiliyor. Ya da iskur.gov.tr üzerinden de kayıt oluşturarak BİM, A101 ve ŞOK, marketlerinin açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

BİM ne kadar maaş veriyor?

1 Ocak 2024 tarihi itibariyle asgari ücret 17.002 TL olarak açıklanmıştır. Fakat BİM maaş politikası gereğince yeni başlayan personellere asgari ücretin %10-15 oranında fazlası yatmaktadır. Yeni başlayan ve tam zamanlı olan BİM çalışanı en az 18.500 TL almaktadır.

A101 de çalışanlar ne kadar maaş alıyor?

Türkiye konumundaki A101 ne kadar ödemektedir? A101 şirketinde aylık ortalama ücretler Market Elemanı için yaklaşık 4.623TRY ile Kasiyer için yaklaşık 8.177TRY arasında değişmektedir.

BİM ortaokul mezunu alıyor mu?

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI. Mağazalarımızda görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyoruz. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az ortaokul mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız.

Bim’de calismak icin ne yapmaliyim?

BİM'de açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

18 yaş altı A101 de çalışabilir mi?

Terapat. İlk 5 Haneli Mesajınız! Hayır. 18 yaş altı işe giremez.

BİM Market sahibi kim?

Tarihçe. BİM, 1995 yılında faaliyetlerine 21 mağazayla başladı. Kurucu ortakları arasında Cüneyd Zapsu, Aziz Zapsu, Yasin El Kadı, Korkut Özal, Mustafa Latif Topbaş, Mehmet Fatih Saraç bulunur. Ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM hangi bankadan maaş alıyor?

BİM Maaşları Hangi Bankaya Yatıyor? BİM maaşlarının yattığı banka Garanti Bankasıdır. Çalışanlar, Garanti Bankasından maaşlarını alırlar. BİM, çalışanlarının maaşlarını her zaman düzenli olarak yatırır.

Kasiyerler ne kadar maaş alıyor?

eleman.net verilerine göre, Kasiyer 2024 yılı itibariyle aylık ortalama 25.800 TL maaş alıyor. Kasiyer, 2024 yılında en düşük 18.400 TL alırken, en yüksek 39.000 TL maaş alıyor. Önceki yıllara baktığımızda Kasiyer, Temmuz 2023 yılında ortalama 18.500 TL maaş alıyordu.

Bimin maaşı ne kadar 2024?

2024 yılında Bim maaşları şu şekildedir: Bim part-time maaş: 11.500 TL. Tam zamanlı çalışan: 18.000 TL – 20.000 TL. Mağaza görevlisi, Depo sorumlusu: 18.000 TL – 20.000 TL.

Lise mezunu olmadan BİM çalışabilir mi?

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları için istihdam alanı yaratılmaktadır. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir. HIZLI BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

BİM kaç TL kazanıyor?

BİM'in kârı geçen yıl yüzde 178 yükseldi

Buna göre geçen yıl firmanın net satışları bir önceki yıla oranla yüzde 109 artarak 147 milyar 716 milyon liraya ulaştı. 2022'de BİM'in net kârı ise 2021'e göre yüzde 178'lik artışla 8 milyar 157 milyon TL oldu.

Bimde kaç yaşına kadar çalışabilir?

BİM'de çalışmak için yaş sınırı, mağaza personelleri için vardır. Mağaza personellerinin 25-30 yaş aralığında olması beklenir.

BİM kaça kadar çalışır?

BİM mağazaları her gün saat 09.00'da müşteri almaya başlar. Saat 21.00'a kadar hizmet veren BİM, kapılarını tam 21.00'da kapatır. Mağaza hafta sonu da aynı şekilde 21.00'da kapanır. BİM mağazaları hem cumartesi hem de Pazar günleri açıktır.

12 yaş çalışabilir mi?

On beş yaşını doldurmamış çocukların çalıştırılması yasaktır. Ancak, on dört yaşını doldurmuş ve zorunlu ilköğretim çağını tamamlamış olan çocuklar; bedensel, zihinsel, sosyal ve ahlaki gelişmelerine ve eğitime devam edenlerin okullarına devamına engel olmayacak hafif işlerde çalıştırılabilirler.” denmektedir.

15 yaş çalışabilir mi?

On beş yaşını doldurmamış çocukların çalıştı- rılması yasaktır. Ancak, on dört yaşını doldurmuş ve zorunlu ilköğretim çağını tamamlamış olan çocuklar, be- densel, zihinsel, sosyal ve ahlaki gelişmelerine ve eğitime devam edenlerin okullarına devamı- na engel olmayacak hafif işlerde çalıştırılabilir.

AVM lere 18 yaş altı çalışabilir mi?

Hayır, 18 yaşını doldurmadan çalışamazsınız.