Kaymakam Mehmet Aksu Kimdir?

Yüreğir Kaymakamı Mehmet Aksu Kimdir? 1985 yılında Diyarbakır'da doğdu. 2007 yılında Mersin Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2009 yılında Diyarbakır Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine başladı.

Yüreğir

Yüreğir nereye ait?

Yüreğir, Adana ilinin Büyükşehir merkez ilçelerinden birisidir. Adana'nın ortasından geçen Seyhan Nehri, Yüreğir ve Seyhan ilçelerini ayırır.

Havutlu ismi nereden gelir?

Şu andaki Yaylımlı köyünün eski adı Sallak'tır.Yine ilçenin Havutlu köyünün adı da Yörüklerin deve sırtına içini sazla doldurarak vurdukları semere verilen addır.Dolayısıyla bugünkü Havutlu köyünü Havut yapan veya onunla ilgisi olan Havut Türkleri kurmuştur.

Adem Öztürk kaymakam kimdir?

Adem Öztürk, 1965 Yılında Ankara'da doğdu. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. 1989 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak Çorum'da Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1990 yılında yabancı dil eğitimi için bir yıl İngiltere' de kaldı. Adem Öztürk, evli ve iki çocuk babasıdır.

Furkan Atalık Kaymakam kimdir?

Kimdir? Temmuz 2017 tarihinde Bartın Valiliği Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Bartın'da il stajını tamamladıktan sonra sırasıyla Hatay-Belen ve İzmir-Urla ilçelerinde kaymakam refikliği stajını yaptı. Teftiş stajını ise Ankara'da Mülkiye Başmüfettişi refakatinde tamamladı.

Cemal Şahin Kaymakam kimdir?

Kaymakamımız Cemal ŞAHİN, Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Elbistan'da tamamlayarak 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Adana Yüreğir Neyi Meşhur?

Yüreğir ilçesi, Arap yemek kültürünün baskın olduğu bir ilçedir. Kente özgü acılı Adana Kebabı, şırdan, mumbar, sakatat yemekleri, içli köfte, babagannuş, humus gibi tat bu ilçede öne çıkan yemekler olarak bilinmektedir.

Yüreğir kaçıncı derece deprem bölgesi?

Ceyhan, Kozan, Feke, İmamoğlu, Yüreğir, Yumurtalık ve Karataş ilçeleri üçüncü derece deprem bölgesindedir.

Havutlu hangi ilçeye bağlı?

Havutlu, Adana ilinin Yüreğir ilçesine bağlı bir mahalledir.

Devrimci Adem Öztürk Kimdir?

Adem Öztürk, 1965 Yılında Ankara'da doğdu. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. 1989 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak Çorum'da Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1990 yılında yabancı dil eğitimi için bir yıl İngiltere' de kaldı. Adem Öztürk, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaymakam Muhammet Yılmaz kimdir?

09. 11. 1991 yılında Ankara ili Keçiören ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra 2015 yılında Dumlupınar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Kütahya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı.

Yasin Erdem Kaymakam kimdir?

1992 yılında doğdu. İlköğrenim ve Lise öğrenimini Bursa'da tamamladı. Lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. 2018 yılında Yalova Valiliği'nde mesleğe başladı.

Ali Yıldırım kaymakam kimdir?

Ali Yıldırım Özgeçmiş

1984 yılında Hatay İli Dörtyol İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Dörtyol'da tamamladı. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden, 2009 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Osman Sarı Kaymakam kimdir?

1995-1996 yıllarında Konya Meram, Isparta Gelendost ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. 1996 yılında asaleten Zonguldak- Gökçebey, Kastamonu-Şenpazar, Denizli- Babadağ kaymakamlıkları, Elazığ Vali Yardımcılığı, Göksun ve Sapanca Kaymakamlığı, Kocaeli Vali Yardımcılığı ile Çukurova Kaymakamlığı görevlerini yaptı.

Mehmet Kılıç Kaymakam kimdir?

Kaymakamımız, Sivas Şarkışlalı olup 1991 yılında Ankara'da doğmuştur. İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğretimini Ankara'da tamamlamıştır. Yüksek öğretimini ise Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamlayıp, 2014 yılında mezun olmuştur.

Hüseyin Çam Kaymakam kimdir?

Kızıltepe Kaymakamı

1984 Yılında Çorum'un Bayat İlçesinde dünyaya gelen Hüseyin ÇAM, İlköğretimini Bayat'ta, Orta öğretimini ise Çorum Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. 2003 yılında Uludağ Üniversitesi İ. İ. B.F. Maliye bölümünü kazanmış, buradaki eğitimini 3,5 yılda bitirerek üstün başarı ile mezun olmuştur.

Deprem riski en az olan 3 ilimizin adı nedir?

Türkiye'de deprem riski az olan yerler arasında; Giresun, Sinop, Ankara, Kırklareli, Rize, Artvin, Edirne, Adana, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Karaman ve Konya bulunmaktadır. Deprem riski düşük yerlerin, diğer yerlere göre daha güvende olduğu söylenebilmektedir.

98 Adana depremi kaç şiddetinde oldu?

1998 Adana-Ceyhan depremi veya 1998 Adana depremi, yaklaşık 6,3 büyüklüğünde depremdir. Deprem, 27 Haziran 1998 tarihinde yerel saatle 16.55'te Çukurova olarak bilinen Türkiye'nin güney bölgesini vurdu.

6 Şubat depremi kaç ilde hissedildi?

Deprem Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya ve Adana başta olmak üzere çevre illerde yoğun olarak hissedildi.